Doprava a platba

Možnosti doručení zboží:

64.jpg  PPL PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM - doprava ČR 150Kč, SR 250Kč zboží Vám bude doručeno do 7 dnů od připsání platby na účet.

65.jpg  PPL DOBÍRKA - doprava Česká republika 150Kč, Slovenská republika 250Kč zboží vám bude doručeno do 7 dnů od objednávky.

66.jpg  Česká pošta - BALÍK DO RUKY PLATBA BENKOVNÍM PŘEVODEM - Česká republika 150Kč - zboží Vám bude doručeno do 7 dnů od připsání platby na účet. Jestliže vás kurýr nezastihne, balík bude uložen na poště po dobu 7 dnů.

67.jpg  Česká poštaBALÍK DO RUKY DOBÍRKA - Česká republika 150Kč Slovenská republika 250Kč - zboží Vám bude doručeno do 7 dnů od objednávky. Jestliže vás kurýr nezastihne, balík bude uložen na poště po dobu 7 dnů.

68.jpg  Česká pošta - BALÍK NA POŠTU PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM- Česká republika 150Kč, Slovenká republika 250Kč - zvolíte si poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Zboží Vám bude doručeno do 7 dnů od připsání platby na účet.

70.jpgČeská poštaBALÍK NA POŠTU DOBÍRKA - Česká republika 150Kč Slovenská republika 250Kč - zboží Vám bude doručeno do 7 dnů od objednávky. 

.

.

Způsoby plateb:

  • Dobírka - při doručení kurýrní službou platba v okamžiku převzetí.
  • Kartou při převzetí - pouze při výběru přepravní společnosti PPL.
  • Bankovní převod  - termín dodání je ovlivněn termínem uhrazení platby - zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet. Zákazníkům ze Slovenska nabízíme i možnost platby na náš EURO účet.
  • Platba hotově nebo kartou při osobním převzetí - zdarma.

Při nákupu nad 3.000 Kč neplatíte žádné poplatky za platbu nebo za dopravu!