O ŠTOLLHUNTER.cz

Děkujeme za Vaši návštěvu v našem internetovém obchodě. Naše společnost je na trhu více než 10let, ale náš internetový obchod je mladý proto se omlouváme za některé drobné nedostatky na těchto stránkách. Možná u Vás i můžeme vyvolávat pocity smíšené, protože se vám bude zdát, že máme na těchto stránkách málo sortimentu. Přiznáváme se, že intenzivně pracujeme na nápravě těchto chyb. Internetový obchod, ale vznikl začátkem listopadu 2016. Proto si dovolujeme říct, ANO JSME TEPRVE INTERNETOVÉ MIMINKO, v tomhle velkém internetovém světě.

Nicméně v dnešních dnech pracujeme intenzivně na sortimentu, který vkládáme každým dnem položku po položce a doháníme tenhle náš deficit.

Náš internetový obchod je mladý, ale naše obchodní zkušenosti jsou dlouholeté a díky tomu věříme, že Vám jsme již dnes schopni nabídnou zajímavé položky. Pokud si dnes nejste v sortimentu schopni vybrat, věřte, že v nejbližších dnech Vás budeme na těchto stránkách překvapovat jednou novinkou za druhou. Přidejte se k našim věrným fanouškům na facebooku, instagramu a přesvědčte se.

Připravujeme Vám v dnešních dnech sortiment od mnoha výrobců a k tomu připravujeme široký doprovodný program. Věřte tomu, že u nás se nudit nebudete.

Postupem času proměníme náš internetový obchod v portál, kde naleznete mnoho zajímavého. Připravujeme nejen zboží, ale například i fotografie, povídky, videa a mnoho dalších zajímavých projektů máme v záloze. Proto doporučujeme přidat si nás na facebooku a instagramu do sledovaných a nechejte se překvapovat a hýčkat.

Jako startovní bonus pro tyto vánoce máte připraveny dárkové poukazy. Jeden DÁRKOVÝ POUKAZ lze objednat na jméno obdarovaného a druhý DÁRKOVÝ POUKAZ JE VČETNĚ VĚNOVÁNÍ obdarovanému. (kliknutím na text, můžete najít poukazy v internetovém obchodě). Poukaz je platný 1 ROK proto se nemusíte bát. Opravdu si vyberete.

Navíc pro Vás připravujeme bonus program pro registrované zákazníky. Stručně řečeno. Registrujete se. Nakoupíte. Dostanete bonus body na Váš účet. 1 bonus bod = 1Kč. Po spuštění bonus programu Vám budou body připsány zpětně za Vaše nákupy.

K tomuto bonus bodu máme pro Vás připraveno další překvapení. Registrujte se do našeho internetového obchodu a BUĎTE PRVNÍ, kdo rozjede bonus program na ŠTOLLHUNTER.cz. Budete mile překvapeni. Jak se říká. Kdo si počká ten se dočká.

Přejeme Vám hodně zdravíčka, krásných chvil na našich stránkách, v přírodě a hlavně s Vaší rodinou.

Team ŠTOLLHUNTER.cz