FOMEI 10x42 DIPLOMAT SMCF dalekohled Zobrazit větší

FOMEI 10x42 DIPLOMAT SMCF dalekohled

OY1901

Nový produkt

DCF konstrukce, čočky K4 a SMC - coating + Phaze coating 24 vrstev, hranol BaK4 s SMC+P, voděodolný, nárazuvzdorný, magneziové tělo

Více informací

8 951 Kč s DPH

Parametry

Dioptrická korekce ±2dpt
Hmotnost: 680g
Měření vzdálenosti 3m
Optický výstup 4,2mm
Průměr objektivu: 42mm
Rozměry: 123mm x 145mm
Světelnost: 17,6
Sklo hranolu BaK4
Úprava čoček SMCF
Závit ANO
Zorný úhel:
Zorné pole v 1000m 105m
Zvětšení: 10x
ZÁRUKA 10 LET

Více informací

Luxusní řada dalekohledů FOMEI DIPLOMAT, při jejichž výrobě jsou použity materiály nejvyšších optických parametrů.

Mnohonásobný SuperMultiCoating a použití technologie PhazeCoating, dává dalekohledům DIPLOMAT ty nejlepší optické vlastnosti, jaké lze u této konstrukce dalekohledů zajistit. Vysoká hloubka ostrosti, světelnost a úpravy WATERPROOF (voděodolnost) a SHOCKPROOF (nárazuvzdornost) i celkový luxusní design dalekohledu, dovoluje řadu DIPLOMAT používat i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Celoskleněná optika s hranolem, při jehož výrobě je použito speciální vícepropustné optické sklo BaK4 a speciální úpravy SMC-P. Devět čoček v šesti skupinách je vyrobeno z optického skla K4 a opatřeno 24násobnou antireflexní vrstvou SMC a další vrstvou PhaseCoating. Zesílená kovová konstrukce těla dalekohledu a jeho pogumování umožňují používat dalekohled i v extrémních podmínkách jak světelných, tak povětrnostních. Tělo dalekohledu je plněno suchým dusíkem, což zabraňuje jeho orosení při náhlé změně teploty.

Dalekohled je dodáván včetně pouzdra v provedení DeLuxe a popruhu.

Komentáře ( )