Výrobci Počet značek: 12

na stránku
Zobrazeno 1 – 9 z 12 položek
 • Česká zbrojovka a.s.

  O výstavbě zbrojního závodu v Uherském Brodě bylo rozhodnuto v polovině roku 1936. Po jednáních ministerstva národní obrany se zbrojařskými koncerny rozhodla Nejvyšší rada obrany státu o přemisťování průmyslu důležitého pro obranu státu daleko do vnitrozemí. Při složitých jednáních o přemísťování důležitých vojenských programů se také jednalo o České zbrojovce ve Strakonicích, kde se vyráběl letecký kulomet vzor LK 30, raketová pistole, armádní pistole a další programy.

  Uherskobrodská městská rada schvaluje dne 22. července 1936 stavbu nového závodu s podmínkami podle uzavřené kupní smlouvy pozemků mezi městem Uherský Brod a Českou zbrojovkou Strakonice. Dne 28. července 1936 je proveden první výkop a tím zahájena výstavba nového závodu v Uherském Brodě.

  Česká zbrojovka ve Strakonicích, od 1. července 1936 nakupuje stroje a zařízení domácí i zahraniční výroby pro nový závod v Uherském Brodě. A tak můžeme konstatovat, že nový závod pro dva tisíce zaměstnanců byl skutečně postaven a uveden do provozu za 16 týdnů, t.j. od 28. července do 28. listopadu 1936.

 • FOMEI

  Společnost FOMEI byla založena v roce 1990. Zabýváme se především výrobou, prodejem a servisem zařízení, materiálů a příslušenství pro záznam, zpracování a archivaci obrazu. A to jak v oblasti optiky a fotografie, tak v oblasti medicinální.

  Podstatnou část nabídky tvoří lovecké a pozorovací dalekohledy, které jsou dodávány na tuzemské i zahraniční prodejny loveckých potřeb.

  KATALOG FOMEI ZDE.

 • HART

  Před více než dvaceti lety, značka HART snila o vytvoření zajímavého produktu pro rybáře. Díky této myšlence, zápalu a práci skupiny odborníků se tento sen stal skutečností.

  Jako součást svého snu provádějí členové vývojového týmu HART mnoho různých zkoušek a studií tak, aby bylo zajištěno, že každá kolekce obsahuje ty nejnovější pokroky v materiálech a oděvní výrobní techniky.

  Kolekce HART sportovní oblečení nabízí maximální pohodlí, ochranu a trvanlivost ..

  HART má jeden cíl a myšlenku: nabídnout sportovní oblečení, který je prodyšné a vodotěsné i v těch nejextrémnějších podmínkách, a zároveň umožňuje volnost pohybu.

  KATALGO HART 2017 ZDE

  KATALOG HART 2016 ZDE

 • PULSAR

  Společnost Yukon Advanced Optics Worldwide byla založena v roce 1994 na základě dvou soukromých podniků - výrobním jeden v Běloruské republice, který zahájil produkci v roce 1991, a obchodní umístněnou v Texasu, USA. Produktová řada firmy zahrnuje optické přístroje pro denodenní použití (jako jsou například puškohleda a dalekohledy). 
  V roce 1999, protože škála denních optik rostla, začala firma vyrábět první noční vidění. Jen o dva roky později, v roce 2001. 
  V roce 2003 byl zahájen vývoj digitálních přístrojů - Ranger 5x42 a Ranger Pro 5x42.

  V letech 2006-2008 představila společnost výrazné rozšíření sortimentu optických přístrojů, včetně digitálních a začala budovat celou řadu nočních vidění a puškohledů, která byla základem nové ochranné známky - Pulsar   
  V následujících letech firma představila řadu nových směrů, mezi nimi digitální noční vidění puškohledy (2009), laserové dálkoměry, denní vidění s optickým zaměřovačem (2010), termokamery (2011), noční přídavné svítilny clip-on (2012), noční vidění riflescopes s vestavěným dálkoměry (2013 ), termovizní puškohledy (2014) a připínací příslušenství (2015). 

  V současné době je společnost Yukon Advanced Optics Worldwide jedním z největších distributorů a výrobců pozorovacích optických přístrojů pro civilní použití.

  KATALOG PULSAR ZDE.
Zobrazeno 1 – 9 z 12 položek